Tatry Mountain Resorts, stredisko Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica je opäť modernejšia. Od minulej zimy aj s najmodernejšou 15-miestnou lanovkou na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasnežovaných lyžiarskych tratí. Stredisko sa tak z roka na rok rozrástlo až o 20%. Túto zimu máme novinky hlavne pre deti a to skvelý indoor fun park KAMZÍKOVO na Skalnatom plese.

Slovenská lyžiarska asociácia

je národný lyžiarsky zväz, ktorý združuje všetky lyžiarske a snoubordingové disciplíny. Je členom Medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a Slovenského olympijského výboru. Prezidentom SLA je Mgr. František Repka.

Skicentrum Opalisko, Závažná Poruba

Zimné lyžiarske stredisko OPALISKO, nachádzajúce sa v srdci Liptova v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba – na úpätí vrchu Poludnica (1 548 m n.m.). Je vzdialené 5 km od centra Liptovského Mikuláša. Leží v nadmorskej výške 640 m n.m. a stúpa až do výšky 1 030 m n.m. Ponúkame Vám príjemné centrum rodinného typu, s nádhernými a upravenými svahmi, kde si prídu na svoje nielen zdatní lyžiari, ale aj úplní začiatočníci a hlavne deti.

Päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky a sedačka poskytujú dostatočný komfort bez dlhého čakania v radoch. K dispozícii je detský areál pre najmenších, sánkarska dráha, prírodné klzisko. V stredisku je tiež bežecký areál s osvetlením s celkovou dĺžkou 30 km bežeckých tratí. Organizujeme večerné lyžovanie a veľa ďalších zaujímavých športových akcií.
Prijateľné ceny lístkov sem lákajú turistov nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Centrum voľného času Kežmarok

Centrum voľného času v Kežmarku ako rozpočtová organizácia s právnou subjektivitou existuje od 1.januára 2004 na základe Zriaďovacej listiny vydanej zriaďovateľom Mestským úradom v Kežmarku.

CVČ je školským zariadením, ktorého hlavnou náplňou je utvárať podmienky, organizovať a zabezpečovať výchovno-vzdelávaciu, záujmovú, rekreačnú a športovú činnosť pre deti a mládež v priebehu celého kalendárneho roka, vrátane školských prázdnin. Podrobnosti o organizácií, prevádzke a rozsahu poplatkov upravuje nášmu zariadeniu vyhláška MŠV SR č.291/1994 Z. z. o centrách voľného času.

K-VITAL

… s nami stúpate na výslnie! Chceme byť súčasťou Vášho úspechu, radosti a pozitívnych premien…

Beauty Centrum poskytuje okrem skrášľovacich služieb aj poradenstvo pri zdravej výžive

OPTIMUS Partners

Máte problémy? My Vám ich vieme vyriešiť.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby súvisiace s vyriešením Vášho problému podľa Vašich požiadaviek. So zmluvnými partnermi zabezpečujeme všetky potrebné odborné úkony na vyriešenie celej záležitosti. Pozrite si našu stránku a zistíte, či sú naše služby pre Vás výhodné a spĺňajú Vaše požiadavky.