Meranie detí a rodičov v K-Vital

V rámci partnerstva medzi SSC a K-Vital sme sa zúčastnili na meraní v K-Vital Beauty Centrum Poprad.

Veľmi milý personál sa o nás postaral aj pokiaľ sme čakali, pretože každé meranie prebiehalo individuálne. Deti si vyskúšali masážne prístroje, rodičia zase skvelú lymfo masáž.

Odborníčky pod vedením samej pani majiteľky, Karin Kováčovej, samozrejme nemerali len výšku a hmotnosť, ale prostredníctvom špeciálnych prístrojov a softvérov aj stavbu nášho tela, t.j. pomer svalov, tukov, vody a pod. v našom tele. Druhé meranie nám ukázalo, ako vieme zvládať stres.

Tieto merania ukázali trénerom, ale najmä rodičom, kde majú jednotliví zverenci slabiny a na ktoré oblasti je potrebné sa zamerať. Či už ide o stavbu tréningu, alebo o prístup k deťom, t.j. spôsob, ako dosiahnuť najlepšiu efektivitu tréningu u jednotlivých detí, alebo o zloženie stravy, všetky tieto informácie nám do budúcna pomôžu k dosiahnutiu nášho cieľa.

So zložením stravy a odporúčaniami pre zlepšenie ako výkonu, tak aj zdravia, nám vedia v K-Vital poradiť jednotlivo a rodičia, ktorí mali záujem rozobrať výsledky svojich detí podrobnejšie si mohli dohodnúť osobné stretnutia.

Personálu K-Vital veľmi pekne ďakujeme za trpezlivosť a ochotu, Karin ďakujeme za príležitosť 🙂